Kategorijas
Ausekļa Limbažu teātris

Mazliet vairāk par “Spēlesprieks 2023”

“Starptautiskais amatierteātru festivāls “Spēlesprieks” “Teātris ar un bez robežām”

 Pavisam drīz Limbažos jau 17reizi notiks Starptautiskais amatierteātru festivāls “Spēlesprieks”, kura šīgada moto un nosaukums –  “Teātris ar un bez robežām”. Festivāls notiks no 15.-17. septembrim ar 14 Latvijas amatierteātru un vieskolektīvu no  Dānijas un Gruzijas piedalīšanos. Dalībniekiem, limbažniekiem  un pilsētas viesiem būs iespējas 3 dienās noskatīties 16 dažādas izrādes (skatīt programmu), baudīt festivāla atklāšanas un noslēguma pasākumus, kā arī doties izzinošā pastaigā pa pilsētas nozīmīgākajām vietām, ko veidos teatrāli apspēlēta 800- gades vēstures taka “Krēsli”.

Festivālam ir tapusi vizuālā identitāte, to veido mākslinieks Atis Izands. Viņa mākslinieciskā ideja ir šāda “identitāte sastāv no stilizētiem elementiem, teātra spēles elementiem, kas atspoguļo gan dalībniekus, gan spēles vietu (skatuves), gan scenogrāfiju. Rādīt, runāt, just – vizuālajā identitātē parādās stilizētas acis, mute, rokas (rādīt, radīt, aplaudēt), ausis -vēlējos atspoguļot izrādes procesu un maņu mijiedarbību. 

Pārējie elementi domāti kā stilizēta skatuve/aizskatuve, (tāpēc arī ieviesu melno krāsu) priekškars.” Vairāk par festivāla norisēm www.spelesprieks.lv/

Autors: Jānis Kukainis

Atbildēt