Zlēku amatierteātris “Margots”

Zināms, ka teātris Zlēkās spēlēts vēl no muižas laikiem, kad speciāli Zlēku muižai bijusi uzbūvēta teātra ēka ap 1860. gadu. Zlēku amatierteātris darbību sācis 1930. gadā ar Rūdolfa Blaumaņa lugu “No saldenās pudeles”. No tā laika jau 92 gadus teātris darbojas pastāvīgi un katru gadu iepriecina skatītājus ar vismaz vienu jaunu izrādi.
Kolektīvs nosaukumu ieguvis kopš 2019.gada 11.maija, kas arī uzskatāma par Margota dzimšanas dienu. Šobrīd pastāvīgi kolektīvā darbojas 14 aktieri ar lielāku un mazāku skatuves pieredzi. Teātra režisore Kristīne Kauliņa kolektīvu vada no 2013.gada janvāra, un šajā laikā iestudētas 12 izrādes.
Kolektīva sasniegumi: piedalīšanās ar Ā. Alunāna “Mūsu pokāls” 2019. gada starptautiskā festivālā Baltijas rampa Kretingā, ar labiem rezultātiem startēts reģionālajās teātru skatēs, teātru salidojumos.

Kolektīvs ir atraktīvs un azartisks, dzīvi un humoru mīlošs, patīk svinēt dzīvi un izrādes spēlēt ar dzirksti. Esam atsaucīgi, labprāt piedalāmies dažādos festivālos, viesizrādēs un privātās ballītēs.

Sazināties var ar režisori Kristīni Kauliņu, rakstot: lafesta@inbox.lv