Kauguru kultūras nama jauniešu teātris “Eksperiments”

Mūsu devīze – “Stāsts turpinās – īsti, traki un jautri!”
Teātris “Eksperiments” ir dibināts 2013.gadā.
Aktieri viens otru ļoti labi pazīst jau no pamatskolas, jo visi kopā spēlēja skolas teātrī, kuru vadīja režisore Dace Umbraško. Teātris ir izveidojies kā skolas teātra turpinājums.
Repertuārā tādi klasikas darbi, kā Šekspīrs un Rainis, un otrs mūsu darbības virziens – iestudējām pašu rakstītas un kolektīvi veidotas lugas un performances. Nebaidāmies uzdrīkstēties un riskēt – mūsu viens no pēdējiem lielākiem darbiem ir Fridriha Dīrrenmata luga “Fiziķi”
Piedalāmies dažādos kultūras nama un Jūrmalas valstspilsētas pasākumos, dodamies ar viesizrādēm, iepriecinot lielos un mazos skatītājus.
Mūsu kolektīva lielākais sasniegums ir “Gada izrāde 2017” ar izrādi “Sesija Latvju dainas. Kāzas”, kuras autori esam mēs paši.
Ar F.Dīrrenmata lugu “Fiziķi” esam viesojušies kā goda viesi PLATS (Pasaules Latviešu amatieru teātru savienības) rīkotajā festivālā “Plats solis” Stokholmā, kā arī Latvijas Amatieru Teātru asociācijas izrāžu parādē Gulbenē.
Daļa aktieru spēlē arī Jūrmalas teātrī.
Mūs vieno tas, ka mīlam teātri un mums patīk skatītājiem piedāvāt arvien ko jaunu – mums patīk pētīt sevi un cilvēkus!

  • Dzejas izrāde bērniem “Kā atnāk dzejolis”

    Dzejas izrāde bērniem “Kā atnāk dzejolis”

    Jauniešu teātra “Eksperiments” dzejas izrāde bērniem “Kā atnāk dzejolis “ veidota pēc dzejnieces Ivetas Dārznieces- Tarvidas dzejoļu krājuma “Kā atnāk dzejolis”, jauniešu teātra aktieriem un režisorei Dacei Umbraško kopā veidojot lugu par balto lapiņu un melno burtiņu piedzīvojumiem meklējot ceļu pie dzejoļa.26.novembrī, Kauguru kultūras namā plkst. 17.00. Aicināti bērni kopā ar vecākiem. Izrāde paredzēta bērniem…